Serieta Frente Al Parque Sarmiento
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento Κόρδοβα απέχει μόνο 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Mitre και μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Espana.
Η Πλατεία των Ιησουιτών απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Χάρη στην εκλεκτή θέση αυτού του διαμερίσματος, θα μπορέσετε να δείτε το Πάρκο Sarmiento που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων. Το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Αστεροσκοπείο της Κόρδοβας.
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε μπιντές και ντους.
Για μεγαλύτερη άνεση, το κατάλυμα διαθέτει ιδιωτική κουζίνα που έχει ηλεκτρικό βραστήρα, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 800 μέτρα από την πλησιέστερη στάση λεωφορείων Estrada 160.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Rutur Viajes Excursiones y Turismo Activo2,6 χλμ.
- Frutas y Verduras2,4 χλμ.
- το Εμπορικό Κέντρο Patio Olmos1,1 χλμ.
- το Επαρχιακό Μουσείο Καλών Τεχνών Emilio E. Carrafa550 μ.
- η Πλατεία San Martin750 μ.
- ο Καθεδρικός Ναός1 χλμ.
- το Πέρασμα του Καλού Ποιμένα400 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella15 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Bus Terminal500 μ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento;
Espana Square καθώς και Cordoba Cultural Center βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento αποτελεί 48$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Serieta Frente Al Parque Sarmiento μπορούν να φέρουν κατοικίδια.